Naci Çorap | Hakkımızda

Hakkımızda


1970 yılında kurulan Naci Çorap, 1990 yılına kadar iç piyasada faaliyet göstermiştir. 1990 yılında firma kurucumuz Naci Orfa’dan ikinci kuşak olarak Ahmet Orfa ve Ali Orfa yönetimi devralmış ve o tarihten günümüze kadar yurtdışına açılarak ihracat ağırlıklı olarak çalışılmaya başlanmıştır. Uzun süredir tam kapasite ile Avrupa’nın çeşitli ülkelerindeki seçkin mağaza ve müşteri grupları ile başarılı olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bugün ikinci ve üçüncü kuşağın da firma bünyemize katılması ile hedefimiz olan Avrupa standartlarında kalite ve müşteri memnuniyeti yolunda daha hızlı ve emin adımlarla yol alarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.
 
Naci Çorap teknolojiye çok önem vermektedir, bundan dolayı faaliyetlerini son teknoloji LONATI tek silindir ve çift silindir çorap örgü makineleri ile kendisine ait olan Beylikdüzü’ndeki 20.000 m2’lik fabrikasında 450’nin üzerinde çalışanı ile gerçekleştirmektedir.
 
Naci Çorap 50 yıldır biriken tecrübe ve güçlü vizyonuyla makine parkurunu sürekli yenileyip teknolojinin en güncel halinde tutarak; müşterilerine sürekli en iyi kaliteyi, en kısa zamanda ulaştırmaya devam edecektir.